Menu Zamknij

Grupa młodych studentów, których łączy zamiłowanie do świata mediów. Dopiero zaczynamy swoją przygodę z dziennikarstwem, jednak wierzymy, że podstawione przez nas samych cele, zostaną zrealizowane. Zapał do pracy, energia, młodość – tak można zdefiniować Studenture TV. Naszą telewizję tworzą studenci Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Studentura TV to kontynuacja telewizji studenckiej BezCenzury TV. Naszym zadaniem jest realizowanie materiałów filmowych z wydarzeń na uczelni. Rozszerzyliśmy naszą działalność o pisanie, dlatego stworzyliśmy ten portal, który pozwoli nam szlifować warsztat dziennikarski. Oprócz filmów, chcemy zbierać dla was informacje z 12 wydziałów uniwersytetu i przekazywać wam w wersji pisemnej.

Chcemy nadal się rozwijać, więc jeżeli interesuję Cię pisanie, bądź też lubisz występować przed kamerą zapraszamy Cię do nas. Razem możemy zrobić coś dobrego dla innych.

Naszym głównym celem na najbliższy rok akademicki jest realizowanie programu studenckiego dla Telewizji Polskiej z oddziałem w Rzeszowie.

Posiadamy również portale społecznościowe. Na Facebooku i Twitterze dowiedzie się najszybciej o wydarzaniach. Nasz Instagram prezentuję kulisy pracy jaką wykonujemy.